Венесуельський амазон - ручний викормиш

- Очікується
- Код: 328
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
- +380 (44) 355-01-90Кол центр
- +380 (99) 368-66-12МТС(Водафон)
- +380 (93) 804-17-82Viber-переписка (не для дзвінків)
- +380 (97) 845-25-27Київстар
Опис
Венесуельський амазон. Амазони пташенята - українського народження.
Говіркий Венесуельський Амазон
Венесуельський амазон - ручні пташенята окільцьовані.
Птах повністю ручна, не боятиметься людини з першої хвилини спілкування.Прилітає до Вас на плече, сідати на голову, йде на контакт.Венесуельський амазон-найкраща птиця для дому, за характером добрішими і м'якше, ніж папуга Жако. Яскраво зелене вбрання, з красножовтими вставками на крилах і на хвості не залишить Вас байдужим. Не кусаеться.Можлива доставка по Україні.Венесуельський амазон обучаеться розмови, дуже розумна і компанійська птах.За домовленістю можлива доставка в Росію.
Розмір дорослих птахів 30-33 см, маса 298-470г. Зовні нагадує синелобого амазона, хоча дрібніше його. На голові також присутні сині пір'я, але жовтих все ж у нього більше. Самий надійний ознака - забарвлення наддзьобка: у венесуельського вона кольору рогу, у синелобого - практично чорна. Вуздечка і смуга між очей фіолетово-блакитна, горло жовто-зелене з відтінком синього, центральні пір'я хвоста зелені, бічні пір'я з жовто-зеленими кінчиками, внутрішня сторона хвоста з оранжево-червоним відтінком. Дзьоб кольору рогу, на кінчику темно-сірий. Окологлазні кільця сірі, очі помаранчеві.
Молоді птахи відрізняються сіро-коричневими очима.
Виділяють 2 підвиди цього амазона, що розрізняються деякими деталями забарвлення оперення і розмірами. Номінальний підвид, який зустрічається у Венесуелі, Колумбії, Гайані і Бразилії (штати Парана і Мату-Гросу), має в крилі 3 махового пера оранжевого кольору, а мешкає на островах Тринідад і Тобаго підвид Amazona amazonica tobagensis - 5 пофарбованих у помаранчевий колір махового пір'я. З-за наявності цих помаранчевих пір'я, добре помітних під час польоту, венесуельського амазона називають також помаранчовокрилими.
Венесуельський амазон дуже популярний як клітинної птиці. Він легко піддається дресируванню, добре імітує свист, голоси тварин, а також людську мову. Розмножується в неволі частіше багатьох інших видів папуг цього роду. У кладці 3-4 яйця, насиджування триває 26 днів, гніздовий період розвитку пташенят 60 днів.
Умови утримання такі ж, як і для всього роду.
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте