Кошик
1695 відгуків
Очікується товар - зателефонуйте, можливо він вже на складі!Купить Попугая
ZOOpitomec - Зоотовари, Улюбленці
+380 (94) 855-01-90
+380 (44) 355-01-90
+380 (99) 368-66-12

ПАПУГИ РІЗНІ ВИДИ ПТАХІВ З РОЗПЛІДНИКА

Папуги дрібні, середні, великі з розплідника.

Співаючі кенары, канарки, амадіни.

Різні види папуг з розплідника

Кожна людина хоча б один раз за все життя набуває в будинок вихованця, який згодом стає йому другом. Поряд з кішками і собаками все частіше купуються різні папуги. Інтернет-магазин ЗООпитомец пропонує Вашій увазі найширший в Україні вибір папуг найрізноманітніших видів: Хвилястий, Нерозлучники (Рожевощокий, Фішер, Масковий, Червоноголовий), Кореллі (перлова, бесщекая),Сенегальський папуга, Аратинга, Амазон, Какаду, Жако, Ара та багато-багато інші популярні види папуг. У нас Ви маєте можливість придбати як популярні і поширені види так і рідкісні види папуг, які Ви не зустрінете ні в одному іншому розпліднику. Папуги нашого розведення, папуги з інших розплідників, а також замовити папуг будь-якої породи і виду, віку та розміру.

Продаж папуг в Україні здійснюється у всіх містах, однак тільки в зоомагазині Ви знайдете настільки широкий вибір даних пташок за настільки низькими цінами.

Магазин ЗООпитомец піклується про своїх клієнтів, а тому купити папугу у нас, значить:

  1. отримати повну консультацію по догляду за пташкою, її годівлі, спостереження за станом здоров'я;
  2. підібрати відповідну клітку для свого майбутнього улюбленця;
  3. придбати корм, аксесуари для папуги і т. д.
  4. допомогти сформувати пару для розведення
  5. обмін птахами і оновлення крові породних птахів
  6. для постійних покупців, розплідників, заводчиків самі низькі ціни на корм та аксесуари.
  7. для розплідників і заводчиків обмін досвідом в розведенні, клубні зустрічі з актуальних тематик.

Крім усього іншого, ми приймаємо замовлення на придбання папуг, яких немає в нашому розпліднику і, відповідно, в магазині. Інтернет-магазин ЗООпитомец співпрацює з багатьма компаніями та розсадниками зарубіжжя, а тому ми маємо можливість доставити найбільш рідкісні види папуг та інших пташок. Запрошуємо до співпраці розплідники.

В нашем интернет-магазине ЗООпитомец продажа попугаев осуществляется по всей Украине, а также в страны ближнего и среднего зарубежья. Со списком других стран, а также способами оплаты и доставки Вы можете ознакомиться в соответствующем разделе или по телефону.

Попугаи – это как раз те животные, которые никогда не дадут Вам заскучать. Они общительные, веселые, красочные и непредсказуемые! Зачастую они не требуют тщательного ухода, так как являются чистоплотными животными. Приобретая в дом попугайчика, Вы навсегда останетесь довольны!

Із найпопулярніших папуг завжди раді запропонувати Хвилястий папуга, Виставковий хвилястий папуга чех, Неразлучник Рожевощокий, Корелла біла,Неразлучник Фішер, Неразлучник Масковий, Неразлучник червоноголовий, Корелла перлова, Корелла безщекая,Ожереловый папуга, Олександрійський папуга, Какарик червоноголовий, Рожевий Какаду, Жако, Синьо-жовтий Ара, Каик черношапочний, Аратинга та інші. З Амадин багато видів: Амадіни Гульда, Рисові Амадіни, Зебровые Амадіни, Японські амадіни.

 

Купити Хвилястого папугу, Виставкового хвилястого папугу  папугу Кореллу, Неразлучника, Ожерелового папуги, Александрийского попугая, Жако попугая, Какаду, Амазона с доставкой или самовывоз из нашего специализированного магазина.Также можно купить поющего  кенара и канарейку,  яркие амадины у нас. Также получить безплатную консультация по содержанию попугаев, выбор клетки вольера для попугаев, канареек и амадин.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner