Сургутський-Сунгурский карликовий хом'як

- Очікується
100 грн
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
- +380 (44) 355-01-90Кол центр
- +380 (99) 368-66-12МТС(Водафон)
- +380 (93) 804-17-82Viber-переписка (не для дзвінків)
- +380 (97) 845-25-27Київстар
Опис
Сургутський-Сунгурский карликовий хом'як
Сунгурский, а в народі Сургутський карликовий хом'як не може не сподобатися хоча б тому, що цей нічний звір і вдень багато часу не спить, розважаючи дітей і дорослих. Його рідна стихія – степи, напівпустелі і навіть пустелі. Він постійно перебігає з місця на місце по величезних територіях, залишаючи за собою по кілька кілометрів за ніч. Він і в неволі постійно в русі!
Цей гризун відрізняється порівняно великими чорними (або червоними) очима, рельєфним носом і характерною горбинкою ближче до хвоста. У довжину він 8-10 сантиметрів, "шубка" у нього димчастого кольору, м'яка і нещільна, короткі лапки покриті шерстю (за що прозвали "Мохноногий").
Крім того, сунгурские хом'ячки дружелюбніше, ніж хом'ячки інших видів, вони мирно уживається з сусідами, хоча і сварки трапляються.
Походження хом'яків визначається досить умовно. В основному, за місцем, де були вперше виявлені і описані ці кочівники. Сунгурские – від назви села в Стерлитамакском районі Башкортостану. Джунгарські – по місцевості в провінції Сіньцзянь в Китаї. Хоча, як і сунгурские, мешкають вони в степах Західного Сибіру і на північному сході Казахстану. Тому не дивно, що є у них і загальна назва – російські біліють хом'ячки. Це тому, що коли настає осінньо-зимовий період, їх шерстка світліє.
Поскольку хомячок маленький, о нём хочется заботиться как о ребёнке, хотя через 4 недели после рождения он уже обладает способностью спариваться (кстати, это надо учитывать тем, у кого он не один, и вовремя расселять разнополых хомячков). Он и на самом деле требует определённых забот. Во-первых – где его поселить? Знающие люди сразу скажут – в клетке с узкими зазорами между прутьями, чтобы не выскочил, а лучше в сплошном пластиковом или стеклянном террариуме с высокими бортами. Справа в тому, що хом'яки дуже люблять зариватися в підстильний шар, як в землю, і при цьому працюючи лапками зі швидкістю вентилятора, далеко розкидають тирсу або пісок. По-друге, для постійно бігає і лазающего звірка клітка повинна бути досить простора, мінімум 30х70 см, з будиночком і пристосуваннями типу гвинтовий драбинки, підвісних переходів і обов'язкового крутного колеса, краще з суцільною, а не ребристою майданчиком для бігу, щоб хом'ячок ненароком не поламав ногу.
Стежити за здоров'ям вашого вихованця треба уважно. "Вік" хом'ячка і так короткий – йому вдається прожити лише від року до двох років. А так як він дуже маленький, то майже не піддається медикаментозному і, тим більше, хірургічному втручанню. Перші ознаки хвороби – млявість або агресивність, теплий носик і мокнучий хвостик, або він чхає. У цих випадках своє слово повинен сказати ветеринар.
Клітку для хом'яка та інші аксесуари Ви можете придбати у нас в інтернет магазині ЗООПИТОМЕЦ,
Характеристики
Основні | |
---|---|
Тварина | Хом'яки |
Розмір породи | Дрібні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 грн