
Машинка для стрижки собак і кішок Power CP-9050
4 800 ₴
- Під замовлення
- Код: 5419
Відправка з 01 травня 2026+380 (94) 855-01-90
Кол центр-- +380 (44) 355-01-90Кол центр
- +380 (99) 368-66-12МТС(Водафон)
- +380 (67) 575-20-79Viber (Не для дзвінків)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машинка для стрижки собак і кішок Power CP-9050
Power CP-9050 - потужна професійна комплектація машинка для стрижки тварин. Дуже зручна у використанні, має захист від перегріву. Працює автономно і від мережі. Відрізняється низьким рівнем шуму під час роботи.
| Ширина гребеня стригучого | 48 мм |
| потужність | 35 Вт |
| Мотор | 2 швидкості 3200/4000 об/хв |
| Довжина стрижки | 1,5 мм |
| Кабель | 3-х метровий професійний круглий |
| Розмір і вага | 180х40х30, 620 г |
| Комплектація | машинка для стрижки, мастило (118 мл), запасний привід ножа |
| Колір | синій |
| Країна-виробник | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴
