Кошик
1698 відгуків
Очікується товар - зателефонуйте, можливо він вже на складі!Купити папугу
ZOOpitomec - Зоотовари, Улюбленці
+380 (94) 855-01-90
+380 (44) 355-01-90
+380 (99) 368-66-12

Бар'єр супер краплі від бліх та кліщів для собак і кішок 1 ампула

 • Очікується
 • Код: 223=1

18 

Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн

+380 (94) 855-01-90
Кол центр-
 • +380 (44) 355-01-90
  Кол центр
 • +380 (99) 368-66-12
  МТС(Водафон)
 • +380 (93) 804-17-82
  Viber-переписка (не для дзвінків)
 • +380 (97) 845-25-27
  Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бар'єр супер краплі від бліх та кліщів для собак і кішок 1 ампула
Бар'єр супер краплі від бліх та кліщів для собак і кішок 1 ампулаОчікується
18 
+380 (94) 855-01-90
Кол центр-
 • +380 (44) 355-01-90
  Кол центр
 • +380 (99) 368-66-12
  МТС(Водафон)
 • +380 (93) 804-17-82
  Viber-переписка (не для дзвінків)
 • +380 (97) 845-25-27
  Київстар

Опис

Бар'єр супер краплі від бліх та кліщів для собак і кішок Продукт 1 ампула

Краплі на холку проти бліх та кліщів для собак і котів. Призначені для захисту тварин від ектопаразитів, ефективний також при вушної корості (отодектозе). Прозора масляниста рідина зі специфічним запахом складових компонентів. Містять діючу речовину фіпроніл, яке використовується для знищення та профілактики зараження блохами, паразитоформными кліщами, вошами на всіх стадіях розвитку у собак і котів.
Діюча речовина блокує нервову систему ектопаразитів, викликаючи їх параліч і загибель.
Активна речовина не всмоктується в кров тварин і не впливає на його нервову систему.
Захисна дія триває до 1,5-2 місяці.
Сучасна зручна упаковка: полімерні капельницыпозволяют легко підібрати необхідну дозування препарату.
 

 

Склад 
1 мл препарату містить діючу речовину:
- фіпроніл - 80 мг;
допоміжні речовини: пропіленгліколь, гліцерин, спирт ізопропіловий.

Фармакологічні властивості
ATCvet QP53А, эктопаразитарные ветеринарні препарати для місцевого застосування (QP53АХ15, фіпроніл).
Діюча речовина препарату фіпроніл - похідне фенилпиразола.
Фіпроніл вражає центральну нервову систему ектопаразитів, не впливаючи на центральну нервову систему тварин. Механізм дії фипронила у безхребетних полягає в гальмуванні проходження іонів хлору в ГАМК-залежних хлоридних каналах, що порушує роботу нервової системи. Через системне блокування фипронилом нервової системи наступає нервове перезбудження і смерть ектопаразитів.
Фіпроніл проявляє контактну дію і практично не всмоктується через шкіру. Після місцевого нанесення препарат розподіляється по поверхні тіла протягом 24 годин, накопичується в епідермісі, сальних залоз, волосяних фолікулах і поступово вивільняється протягом певного часу. Створюється ефект "резервуара", що забезпечує тривалу залишкову активність фипронила.

Застосування 
Профілактика і лікування собак і котів при хворобах, викликаних ектопаразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), паразитоформными кліщами (Dermacentor spp., Rhipicephalus spp., Ixodes spp.), вошами (Trichodectes canis, Felicola subrostratus).
Препарат також ефективний при вушної корості (отодектозе).

Дозування 
Препарат застосовують зовнішньо, безпосередньо на шкіру, шляхом нанесення піпеткою-крапельницею в місця, недоступні для злизування: собакам в області холки і вздовж хребта, котам в область потилиці, на шкіру вушної раковини в дозах:
Цуценят і кошенят: 0,5 мл препарату;
Котам: 1 мл препарату;
Собакам: масою тіла 2-10 кг - 1 мл препарату;

масою тіла 10-20 кг - 2 мл препарату;
масою тіла 20-40 кг - 3 мл препарату;
масою тіла більше 40 кг - 4 мл препарату.
Препарат наноситься одноразово. Профілактичний ефект триває протягом 1,5-2 місяців. Після закінчення цього строку за необхідності обробку можна повторити. При корості обробку проводять 2-3 рази з інтервалом 8-10 днів.

Протипоказання
Підвищена чутливість до фипронилу або інших складових компонентів препарату.
Не використовувати кошенятам до 12-тижневого віку, цуценятам до 10-тижневого віку, одночасно з іншими инсектоакарицидными засобами.
Не рекомендується призначати препарат виснаженим, старим, вагітним і годуючим тваринам.

Застереження 
Після обробки тварин необхідно вимити руки з милом. Не дозволяється протягом 48 годин після обробки купати тварин і гладити по шерсті.

Форма випуску 
Полімерні ампули-крапельниці по 1 мл (для дорослих собак і котів).

Зберігання 
У сухому, захищеному від світла місці при температурі від 4 до 25 ° С.

Термін придатності - 1,5 року

Капли на холку против блох и клещей для собак и котов. Предназначены для защиты животных от эктопаразитов, эффективен также при ушной чесотке (отодектозе). Прозрачная маслянистая жидкость со специфическим запахом составляющих компонентов. Содержат действующее вещество фипронил, которое используется для уничтожения и профилактики заражения блохами, паразитоформными клещами и вшами на всех стадиях развития у собак и котов. Действующее вещество блокирует нервную систему эктопаразитов, вызывая их паралич и гибель. Активное вещество не всасывается в кровь животных и не влияетна его нервную систему. Защитное действие длится до 1,5-2 месяца. Современная удобная упаковка: полимерные капельницыпозволяют легко подобрать необходимую дозировку препарата. Состав 1 мл препарата содержит действующее вещество: - фипронил - 80 мг; вспомогательные вещества: пропиленгликоль, глицерин, спирт изопропиловый.  Фармакологические свойства ATCvet QP53А, эктопаразитарные ветеринарные препараты для местного применения (QP53АХ15, фипронил). Действующее вещество препарата фипронил - производное фенилпиразола. Фипронил поражает центральную нервную систему эктопаразитов, не влияя на центральную нервную систему животных. Механизм действия фипронила у беспозвоночных заключается в торможении прохождения ионов хлора в ГАМК-зависимых хлоридных каналах, что нарушает работу нервной системы. Через системное блокирование фипронилом нервной системы наступает нервное перевозбуждение и смерть эктопаразитов. Фипронил проявляет контактное действие и практически не всасывается через кожу. После местного нанесения препарат распределяется по поверхности тела в течение 24 часов, накапливается в эпидермисе, сальных железах, волосяных фолликулах и постепенно высвобождается в течение определенного времени. Создается эффект

Характеристики

Основні атрибути
Виробник Продукт
Країна виробникУкраїна
Вид тварин Кішки, Собаки

Інформація для замовлення

 • Ціна: 18 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner