Кошик
1707 відгуків
Очікується товар - зателефонуйте, можливо він вже на складі!Купити папугу
ZOOpitomec - Зоотовари, Улюбленці
+380 (94) 855-01-90
+380 (44) 355-01-90
+380 (99) 368-66-12

PURINA (Пурину)Pro Plan Корм для собак. Франція

Корм Purina

Purina One — здоровий вихованець сьогодні і завтра

Корм для собак і кішок PURINA PRO PLAN сбаласированный і корисний продукт для вашого чотириногого друга. Корм PURINA PRO PLAN поживний і корисний, благотворно впливає на активність і довголіття вашого вихованця.Все перевірено на вихованців. Компанія виробник дорожить своєю репутацие і на перше місце при виготовленні кормів ставить якість саме тому ПРОПЛАН PRO PLAN виготовляють з найсвіжішого м'яса. Технологія виробництва влаштована так, щоб з'єднати свіже м'ясо з сухими елементами.
Саме тому до складу кормів Pro Plan входять тільки інгредієнти вищої якості, що забезпечують Вашому вихованцеві довге життя і здоров'я. Розроблені ветеринарами і дієтологами компанії корм Purina Pro Plan містять комбінацію незамінних поживних речовин в пропорціях, які забезпечують оптимальне функціонування захисних систем Вашого вихованця.

Результатом наукових досліджень є повнораціонний корм, що забезпечує природний захист на всьому протязі життя.
Купити PRO PLAN можна в Києві та Україні у нас.На підставі останніх інноваційних дослідницьких програм дієтологи і ветеринари центру розробили корм Purina ONE — новий повнораціонний сухий корм, який допомагає вашій кішці і собаці знайти прекрасне здоров'я сьогодні і підтримувати його довгі роки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner