Кошик
Декоративные попугаи, канарейки и клетки все в одном месте.Купить Попугая
ZOOpitomec - Зоотовари, Улюбленці
+380978452527
+38044-355-01-90
+38097-845-25-27
+380993686612

PURINA (Пурину)Pro Plan Корм для собак. Франція

Корм Purina

Purina One — здоровий вихованець сьогодні і завтра

Корм для собак і кішок PURINA PRO PLAN сбаласированный і корисний продукт для вашого чотириногого друга. Корм PURINA PRO PLAN поживний і корисний, благотворно впливає на активність і довголіття вашого вихованця.Все перевірено на вихованців. Компанія виробник дорожить своєю репутацие і на перше місце при виготовленні кормів ставить якість саме тому ПРОПЛАН PRO PLAN виготовляють з найсвіжішого м'яса. Технологія виробництва влаштована так, щоб з'єднати свіже м'ясо з сухими елементами.
Саме тому до складу кормів Pro Plan входять тільки інгредієнти вищої якості, що забезпечують Вашому вихованцеві довге життя і здоров'я. Розроблені ветеринарами і дієтологами компанії корм Purina Pro Plan містять комбінацію незамінних поживних речовин в пропорціях, які забезпечують оптимальне функціонування захисних систем Вашого вихованця.

Результатом наукових досліджень є повнораціонний корм, що забезпечує природний захист на всьому протязі життя.
Купити PRO PLAN можна в Києві та Україні у нас.На підставі останніх інноваційних дослідницьких програм дієтологи і ветеринари центру розробили корм Purina ONE — новий повнораціонний сухий корм, який допомагає вашій кішці і собаці знайти прекрасне здоров'я сьогодні і підтримувати його довгі роки.

1 2