Кошик
1698 відгуків
Очікується товар - зателефонуйте, можливо він вже на складі!Купить Попугая
ZOOpitomec - Зоотовари, Улюбленці
+380 (94) 855-01-90
+380 (44) 355-01-90
+380 (99) 368-66-12

Екоцид-З 50 г Аналог Виркона З-дезінфектант на 5л, Словенія

 • Очікується
 • Код: 1122=2

52,50 грн

Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн

+380 (94) 855-01-90
Кол центр-
 • +380 (44) 355-01-90
  Кол центр
 • +380 (99) 368-66-12
  МТС(Водафон)
 • +380 (93) 804-17-82
  Viber-переписка (не для дзвінків)
 • +380 (97) 845-25-27
  Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Екоцид-З 50 г Аналог Виркона З-дезінфектант на 5л, Словенія
Екоцид-З 50 г Аналог Виркона З-дезінфектант на 5л, СловеніяОчікується
52,50 грн
+380 (94) 855-01-90
Кол центр-
 • +380 (44) 355-01-90
  Кол центр
 • +380 (99) 368-66-12
  МТС(Водафон)
 • +380 (93) 804-17-82
  Viber-переписка (не для дзвінків)
 • +380 (97) 845-25-27
  Київстар

Опис

ЕКОЦИД С, КОМПЛЕКСНЕ ДЕЗІНФІКУЮЧИЙ ЗАСІБ, 50 ГР

ІНСТРУКЦІЯ по застосуванню Екоциду С для дезінфекції об'єктів ветеринарного нагляду і профілактики інфекційних хвороб тварин

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

Екоцид С — комплексне дезінфікуючий засіб у формі порошку, що містить в 1 г в якості діючої речовини 500 мг калію пероксомоносульфата (потрійна сіль). В якості допоміжних компонентів: поверхнево-активна речовина — додецилбензол сульфонат натрію, органічні кислоти (яблучна, сульфамовая), неорганічні буферні системи (хлорид натрію поліфосфат натрію), барвник Азо Диестафф і отдушку Цитрон з запахом лимона. За зовнішнім виглядом являє собою гранульований порошок рожево-сірого кольору, зі слабким запахом лимона, легко розчинний у воді. Випускають Екоцид З розфасованим по 1 кг в пакети з ламінованої фольги.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Екоцид С володіє широким спектром антимікробної дії відносно бактерій, вірусів і грибів. Діє як сильний окислювач. Органічні кислоти в поєднанні з неорганічним буфером створюють кисле середовище і оптимізують дезінфікуючу активність калію пероксомоносульфата, у зв'язку з цим Екоцид С також ефективний і в жорсткій воді, в присутності органічних забруднень і при низьких температурах навколишнього середовища. За ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76). У рекомендованих концентраціях не має сенсибілізуючої і місцево подразнюючу дію на шкіру, слабко подразнює слизові оболонки. Робочі розчини Екоциду С зберігають свою активність протягом 4 – 7 днів, не володіють корозійною активністю, не чинять негативного впливу на матеріали оброблюваних поверхонь.

СВІДЧЕННЯ

Екоцид С застосовують для профілактичної та вимушеної (поточної і заключної) дезінфекції: тваринницьких, свинарських, звірівницьких, птахівничих приміщень, в т. ч. инкубаториев, що знаходиться в них технологічного обладнання та інвентарю; приміщень, кормоцехів, кормокухонь та інших допоміжних об'єктів тваринництва, що знаходиться в них технологічного устаткування й інвентарю; виробничих приміщень і технологічного обладнання на підприємствах м'ясо - і птіцеперерабативающей промисловості, цехів по переробці продуктів забою, приміщень санітарних боєнь на м'ясокомбінатах і забійних пунктів, молочних блоків на молочно-товарних фермах і комплексах, яйцескладов, а також тари для зберігання та перевезення кормів і продукції тваринного походження; автомобільного транспорту, залізничних вагонів та інших видів транспортних засобів, що використовуються для перевезення тварин, сировини і продукції тваринного походження, приміщень, обладнання та інвентарю в місцях скупчення тварин (ринках для торгівлі тваринами, виставках); ветеринарних установ (лікарні, клініки, лабораторії, віварії, розплідники), що знаходиться в них обладнання, інвентарю, інструментів і лабораторного посуду; поверхонь в приміщеннях для утримання тварин, кліток та інвентарю в розплідники по розведенню собак і кішок, зоопарках і цирках; знезараження води для напування тварин і систем водопостачання.

ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Дезінфекцію робочими розчинами Екоциду С проводять у відсутність тварин вологим способом (зрошення, протирання, занурення) або аерозольно.
Для профілактичної та вимушеної (поточної і заключної) дезінфекції при інфекціях бактеріальної (за винятком туберкульозу), вірусної та грибкової етіології, збудники яких належать до 1 групи (малостійкі) і 2 групі (стійкі) стійкості до дезінфікуючих засобів, вологим або аерозольним способом попередньо очищених поверхонь і устаткування, а також у дезінфекційних бар'єри і килимках, використовують 1 % розчин Екоциду С.
Для термічної аерозольної дезінфекції (профілактичної та вимушеної) тваринницьких і допоміжних приміщень, інкубаторів, приміщень для переробки і зберігання продукції тваринного походження та кормів, забійних пунктів використовують 4 % розчин Екоциду С.
Для дезінфекції систем подачі води для напування тварин, використовують 0,5 % розчин Екоциду С.
Для приготування 1 % робочого розчину вміст 50 г пакета розчиняють у 5 л води. Рекомендується використовувати теплу воду, де препарат швидше розчиняється. Якщо необхідно приготувати великі кількості дезінфікуючого розчину, слід використовувати упаковку за 1 кг, вміст якої розчиняють у 100 л води, або упаковку по 2,5 кг, вміст якої розчиняють в 250 л води.
Для приготування 0,5 % робочого розчину вміст 50 г пакета розчиняють у 10 л води. Якщо необхідно приготувати великі кількості дезінфікуючого розчину, слід використовувати упаковку за 1 кг, вміст якої розчиняють в 200 л води, або упаковку по 2,5 кг, вміст якої розчиняють в 500 л води.
Для приготування 4 % робочого розчину для термічної аерозольної дезінфекції спочатку змішують стабілізатор аерозолю (монопропіленгліколь та ін) з водою з розрахунку 15 частин стабілізатора на 85 частин води, потім в отриманий розчин додають 4 частини Екоциду С.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

Відпрацьований робочий розчин Екоциду З розбавляють великою кількістю води і зливають в каналізацію. При дотриманні рекомендацій по застосуванню, Екоцид З не чинить шкідливого впливу на споруди по очищенню стічних вод. Контроль якості дезінфекції проводять у відповідності з методикою, викладеною у «Правилах, проведення дезінфекції та дезінвазії об'єктів державного ветеринарного нагляду» (2002). До роботи з Экоцидом не допускаються особи молодше 18 років, вагітні і годуючі жінки та особи, які мають протипоказання для роботи з деззасобами. Всі роботи з Экоцидом та її розчинами необхідно проводити в спецодязі з використанням засобів індивідуального захисту: халаті, шапочці, гумових рукавичках, захисних окулярах і респіраторі (РПГ-67, РУ-60М) з противогазовым патроном марки А або Б. Під час роботи з Экоцидом Із забороняється пити, приймати їжу та курити.
При приготуванні робочих розчинів Екоциду С слід уникати попадання препарату на шкіру, в очі і органи дихання. При розсипання порошку, його необхідно змести з поверхні і це місце, рясно змочивши водою, ретельно вимити. При недотриманні заходів при попаданні порошку Екоцид С в органи дихання можливе гостре токсичне вплив засобу, яке характеризується кашлем, ускладнених диханням, занепокоєнням. Потерпілого слід негайно винести на свіже повітря і звернутися за медичною допомогою. При попаданні Екоциду З або його розчинів на шкіру їх необхідно змити великою кількістю проточної води. При попаданні Екоциду З або його розчинів в очі їх слід негайно промити під струменем води протягом декількох хвилин та звернутися за медичною допомогою. При випадковому проковтуванні засобу або його розчинів не викликати блювоту. Промити рот великою кількістю чистої води. Дати випити постраждалому 3 – 5 склянок води, якщо потерпілий знаходиться у свідомості. Негайно звернутися за медичною допомогою.
Порожню тару з-під Екоциду З забороняється використовувати для побутових потреб. Зберігати порожню тару з-під дезінфікуючого засобу слід у спеціально відведених місцях, утилізувати разом з побутовими відходами.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

З пересторогою (список Б). У сухому, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей та тварин місці. Окремо від продуктів харчування і кормів, легкозаймистих речовин, сильних лугів і кислот при температурі від 0 °С до 30 °С. Термін придатності — 3 роки. Після розкриття упаковки Екоцид С слід зберігати в герметично закритих ємностях і використовувати в період, що не перевищує 28 днів.

ВИРОБНИК

КРКА, Словенія.

Характеристики

Основні атрибути
Країна виробникСловенія

Інформація для замовлення

 • Ціна: 52,50 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner