Кошик
1667 відгуків
Декоративные попугаи, канарейки и клетки все в одном месте.Купить Попугая
ZOOpitomec - Зоотовари, Улюбленці
+380978452527
+380 (94) 855-01-90
+380 (44) 355-01-90
+380 (99) 368-66-12

Акваріуми AquaEL

Акваріуми Aquael

Купити акваріум в інтернет магазині з доставкою по Україні можна у нас. Інтернет-магазин зоотоварів ЗООПИТОМЕЦ представляє кращі акваріуми від виробника. Aquael - акваріуми, зарекомендували себе найкращим попитом на ринку акваріумістики.

АКВАЭЛЬ має широко розвиненою активною комерційною мережею, яка охоплює Польщу, Австралію, Чеську республіку, Данію, Англію, Естонію, Францію, Німеччину, Голландію, Угорщину, Ізраїль, Кувейт, Литву, Нову Зеландію, Португалію, Росію, Україну, Саудівську Аравію, Словаччини, Іспанії і Швеції. В даний час більш ніж 60 % продукції експортується. Компанія планує постійне розширення на нові ринки.

AQUAEL присутній на всіх важливих міжнародних ярмарках, типу INTERZOO в Нюрнберзі, APPMA в Сан-Дієго, PETFAIR в Лодзі, ZOOMARK в Мілані, EXPOZOO в Парижі, GAFA в Кельні, GLEE в Бірмінгемі, PETINDEX в Бірмінгемі, SIZO в Барселоні, ЗООСФЕРА в Санкт-Петербурзі.

Швидкий і якісний випуск продукції можливий лише тому, що керівництво АКВАЭЛЬ знає:
основний капітал - люди
що треба постійно вдосконалювати організацію роботи
що тільки високотехнологічні машини, використовувані в процесі виробництва, приводять до успіху
що застосування сучасних технологій, комп'ютерних розробок у проектуванні продукції, роблять продукцію конкурентоспроможною і високої якості.

Акваріум Aquael

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner